الف ) مقررات در خصوص سرور های مجازی /اختصاصی

- تمدید سرورهای مجازی

در زمان سررسید سرویس های مجازی از 7 روز قبل برای کاربران هر روز ایمیل ارسال می شود و کاربرانی که تمایل به تمدید سرویس خود را دارند باید 24 ساعت قبل از زمان سرسید فاکتور ماه آینده هزینه را به حسابهای ما واریز نمایند سرویس هایی که در زمان اعلام شده پرداخت نشود در زمان سررسید فاکتور غیرفعال شده و 24 ساعت بعد در صورت عدم تمدید به صورت کامل از روی سرور اصلی حذف خواهند شد برای سرور های اختصاصی نیز 5 روز مانده به اتمام سرویس باید هزینه سرویس مربوطه پرداخت گردید و در صورت عدم پرداخت سررور اختصاصی مربوطه کنسل خواهد شد و مسولیت از دست رفتن اطلاعات بر عهده کاربر خواهد بود .

- توافقنامه استفاده از خدمات سرور مجازی

((با توجه به اینکه شرکت سرورها تابع کامل قوانین جمهوری اسلامی ایران است  بنابراین هر گونه عملی که در اینجا به آن اشاره نشده باشد ولی از نظر قوانین جاری کشور خلاف باشد نیز تخلف از شرایط خدمات محسوب می گردد.)) | متن کامل قانون جرائم رایانه‌ ایفهرست مصاديق محتوای مجرمانه | قانون جرايم رايانه‌ای (فتا) |

پس از پرداخت وجه و ارائه خدمات، امکان لغو قرارداد و بازگشت وجه میسر نخواهد بود، لذا سرویس گیرنده لازم است پیش از تکمیل سفارش خود، کلیه جوانب امر را جهت اطمینان از تناسب سرویس با نیاز وب سایت خود و همچنین آگاهی از کلیه مشخصه های فنی آن، مورد بررسی و تحقیق قرار دهید.

( متاسفانه به جهت حجم بالای امور پشتیبانی ) امکان ارائه خدمات آموزشی توسط بخش پشتیبانی شرکت میسر نمی باشد و کاربران می بایست از دانش کافی به منظور کار با ابزارهای تحت وب ، مدیریت سرور مجازی و اختصاصی برخوردار باشند. ( هر چند در این باره تلاش می گردد در قالب نوشتاری، مطالب مفیدی از طریق بخش اخبار و مقالات سایت در دسترس کاربران قرار گیرد. )

1 - استفاده از سرورهای مجازی برای موارد زیر قابل قبول نمی باشد و در صورت مشاهده اکانت کاربر مسدود یا جریمه بسته شدن سرور مجازی یا اختصاصی اخذ خواهد شد و هیچ گونه وجهی بازگشت نخواهد شد .

- استفاده از سرورهای مجازی برای ارسال ایمیل انبوه ، تبلیغاتی ، خالی ، ایمیل ( بر روی لینوکس Cpanel مانعی ندارد) ، اسپم ، پورت اسکنینگ، اتیک (DDOS, Flood) ، تورنت (IRC,TORRENT) ، قابل قبول نمی باشد .

- Port Scan-Phishing-Scam– تلاش برای نفوذ غیر مجاز: در صورت شناسایی مشتریانی که به هر شکلی قصد نفوذ و دسترسی غیر مجاز به سرورها و اطلاعات سایر مشتریان را دارند ،

- فعالیت در زمینه هک ، کرک و امنیت: کلیه فعالیت ها در زمینه آموزش هک ، کرک ، امنیت و موارد خرابکارانه ، بر روی سرورهای شرکت سرورها  قدغن می باشد و در صورت مشاهده ، سرویس مشتری سریعا مسدود و کلیه اطلاعات حذف خواهد شد.

- تروجان - ویروس – اسکریپت های مخرب : استفاده ازهر گونه  تورجان ، شل و اسکریپت به زبان های مختلف برنامه نویسی برای ایجاد دسترسی غیر مجاز به منابع سرورها  و سایت های متعلق شرکت سرورها مجاز نمی باشد و در صورت آپلود این گونه برنامه ها حتی فقط برای تست ، بدون هماهنگی سرویس مشتری مسدود و کلیه اطلاعات حذف خواهد شد.

- سایت های موزیک و فیلم : به دلیل سیاست های خاص وزارت ارشاد اسلامی به هیچ عنوان از سایت هایی که به هر نحو (تخصصی و غیر تخصصی) در زمینه های فیلم و موزیک فعالیت می کنند میزبانی نخواهند شد و در صورت تخلف ، سرویس مشتری بدون هماهنگی مسدود و کلیه اطلاعات حذف خواهد شد.

- سایت های ضد اخلاقیدینی و سیاسی : شرکت سرورها از کلیه سایت های ضد اخلاقی یا مخالف ادیان الهی و همچنین سایت هایی که فعالیت سیاسی دارند ، پشتیبانی نکرده و در صورت تخلف ، سرویس مشتری بدون هماهنگی مسدود و کلیه اطلاعات حذف خواهد شد.

- نصب اسکریپت های دانلود فایل (Url Download-Leecher) : مشتریان مجاز به نصب اسکریپت هایی که از سایت های مثل rapidshare ،MegaUpload و Hotfile و Torrent و … فایل دانلود می کنند (معمولا به لیچر-Leecher معروف هستند) نمی باشند و در صورت مشاهده ، سرویس مشتری بدون هماهنگی مسدود و کلیه فایل های دانلود شده از روی سرور حذف خواهند شد.

- عدم رعایت حق کپی رایت Digital Millennium Copyright Act) DMCA): استفاده غیر قانونی از نرم افزار ها و فایل های صوتی و تصویری و ویدئویی ، اسکریپت های ایرانی و بین المللی که دارای حق کپی رایت می باشند به هر نحو بر روی سرویس های شرکت سرورها قدغن می باشد و به محض مشاهده تخلف سرویس مشتری مسدود و کلیه اطلاعات حذف خواهد شد.

- استفاده بیش از حد از منابع (Fair Use Policy ) : کلیه مشتریان موظف هستند از منابع سرور متناسب با محدودیت های سرویس خود استفاده نمایند . در صورتی که به هر دلیل استفاده مشتری از منابع سرور بیش از حد معین سرویس او باشد ، سرویس مشتری مسدود خواهد شد و ملاک تشخیص استفاده بیش از حد ، سیستم های مانیتورینگ و تکنسین های فنی خواهد بود.

- Fair Use Policy چیست ؟

اگر مصرف شما برخی از اوقات بالا باشد، از نظر شرکت سرورها مشكلی ندارد، مگر آن كه الگوی مصرف بالا به صورت یكنواخت تكرار شود. اگر مصرف به صورت مستمر بالا باشد، می توانید از سرویس های اختصاصی شرکت سرورها استفاده کنید، در غیر این صورت و ادامه روند مستمر مصرف بالا، شرکت سرورها برای حفظ حقوق كاربران دیگر، ناگزیر از محدود، معلق یا مسدود كردن سرویس شما خواهد بود.

- در صورت دریافت اولین ابیوس سرور به مدت 24 ساعت  تعلیق خواهد شد . برای بار دوم سرور به مدت 48 ساعت و تغییر آی پی و جریمه ای معادل 15.000 تومان که طی 48 ساعت باید پرداخت گردد ، برای بار سوم سرور به صورت کامل لغو و سرویس دهی به مشتری خاطی با تصمیم مدیریت و تیم پشتیبانی قطع خواهد شد .

2 - سرورهای مجازی ارائه شده مدیریت نشده و خام است و مشکلات نرم افزاری (من جمله اکانتینگ در صورت نصب شدن بر روی سرور ها) کاربران به هیچ عنوان شامل پشتیبانی رایگاننمی شود در صورت نیاز کاربر  هزینه پشتیبانی حرفه ای را واریز بعد به مشکلات نرم افزاری رسیدگی خواهد شد، شرکت سرورها در رابطه با سوالات کاربرانی که هزینه پشتیبانی نرم افزاری تهیه ننموده اند , مختار به پاسخ یا بستن تیکت یا حذف آن است .

3 - در صورت اتمام پهنای باند سرورهای مجازی سرویس ها غیرفعال و به صورت تیکت میزبان پهنای باند مصرف شده و میزان پهنای باند مجاز به کاربر اعلام خواهد شد - کاربران در صورت نیاز می توانند در صورت نیاز  باید اقدام به خرید پهنای باند اضافه نمایند ؛ هزینه پهنای باند اضافه در هر ماه به شرح ذیل است :

هر 100 گیگابایت پهنای باند اضافه برای یک ماه = 40.000 تومان

هر 10 گیگ هارد دیسک اضافی 10.000 تومان خواهد بود

.قابل ذکر است که پهنای باند خریداری شده تنها برای همان ماه محاسبه می شود و در صورت اضافه آمد به ماه بعدی منتقل نمی شود

-زمان تحویل سرورهای مجازی

5 - زمان تحویل سرورهای مجازی در ایام غیر تعطیل رسمی به شرح ذیل می باشد :
سرورهای مجازی
ویندوز 2003 بعد از واریز هزینه به حسابهای ما بین 2 ساعت تا 12 ساعت بعد
سرورهای مجازی
ویندوز 2008 بعد از واریز هزینه به حسابهای ما بین 5 ساعت تا 12 ساعت بعد
سرورهای مجازی
لینوکس بعد از واریز هزینه به حسابهای ما بین 2 ساعت تا 12 ساعت بعد
سرورهای مجازی
میکروتیک بعد از واریز هزینه به حسابهای ما بین 60 دقیقه تا 12 ساعت بعد

* توجه ! تمامی سفارشاتی که بین ساعت 23 تا 9 ارسال می شوند از ساعت 9 همان روز(ساعات اداری) سرور نصب خواهد شد بنابراین ساعت تحویل 2-12 ساعت بعد از ساعت 9 خواهد بود و در ایام تعطیل رسمی نیز به همین منوال خواهد بود

6 - نصب سیستم عامل : هر بار نصب مجدد سیستم عامل مبلغ 5.000 هزار تومان دریافت خواهد شد .

7 - کاربران باید همیشه از اطلاعات خود بک آپ بر روی فضایی به غیر از سرورمجازی تهیه نمایند , در صورت بروز مشکل از طریق دیتاسنتر شرکت سرورها هیچ مسئولیتی را در قبال اطلاعات موجود بر روی سرورهای مجازی نمی پذیرد .

8 -پشتیبانی سرورهای مجازی و اختصاصی تنها از طریق تیکت انجام می شود و از طریق تماس تلفنی یا مسنجر های آنلاین به هیچ وجه صورت نخواهد گرفت ( به دلیل تشخیص سرویس مشتری و و سهولت در دستیابی به مشخصات سرویس خریداری شده) ، کاربران باید در زمان ارسال تیکت از عنوان مناسب و محتوای تایپ شده پارسی و در صورت نیاز به بررسی سرور رمز سرور را ارسال نمایند .

9 - هزینه بازیابی پسورد لینوکس و ویندوز برای هر بار معادل 5000 هزار تومان است و سیستم عامل کریو (Linux Base 8.x) و میکروتیک قابل بازیابی نیست و مدت زمان این کار بین 2 الی 4 ساعت خواهد بود .

10 - انتقال سرورهای مجازی به دیگر سرورها ، در زمان سررسید قابل انجام است مگر اینکه هزینه نصب مجدد و کانفیگ دوباره سرویس پرداخت شود همچنین جایگزینی بین سرویس ها مجاز نیست.

11 - در صورتی که کاربر خود اطلاعات خود را به سرورهای دیگر منتقل نکنید و خواهان انتقال کامل اطلاعات سرورمجازی به لوکیشن دیگری باشد هزینه به ازای هر 10 گیگ هاردیسک سرور مبلغ 2 هزار تومان جهت پهنای باند مصرفی و ... دریافت می شود. .

12 - در صورت عدم پرداخت صورت حساب تا 3 روز پس از زمان سر رسید 25 درصد هزینه سرویس به عنوان جریمه در صورت حساب مشترک منظور خواهد شد و ارائه فول بک آپ برای انتقال یا تمدید سرویس منوط به پرداخت صورت حساب خواهد بود.

13 - در صورتی که پهنای باند مصرفی سرویس مشتری به اتمام برسید تیکتی از طرف سیستم برای کاربر ارسال خواهد شد لذا مسئولیت عدم توجه مشتری نسبت به خرید پهنای باند اضافه و مسدود شدن سرویس به عهده مشتری می باشد.

14 -آفر های ویژه : سرویس هایی که در سایت تحت عنوان تخفیف ویژه در سایت به فروش می رسید ، این تخفیف فقط شامل ماه اول می باشد و امکان کاهش منابع از جمله رم ، تغییر آی پی وجود ندارد و سرویس تا 3 دوره با مشخصات سفارش داده شده ارائه خواهد شد . (قیمت ماهانه طبق روال عادی و قیمت روز ماهیانه هر دوره محاسبه خواهد شد )

- اقداماتی که شرکت سرورها در صورت تخطی از این شرایط انجام می دهد

تخطی از هر یک از شرایط درج شده در اینجا موجب تعلیق سرویس می شود. شرکت سرورها تنها تشخیص دهنده تخطی از شرایط مندرج می باشد. شرکت سرورها حق قطع سرویس بدون هیچ اخطار قبلی و یا اجتناب از سرویس دهی را برای خود محفوظ می دارد. زمانی که شرکت سرورها از تخطی یک کاربر از شرایط مندرج اطلاع پیدا می کند نسبت به بررسی فنی و یا حقوقی موضوع اقدام خواهد کرد در این زمان ممکن است برای جلوگیری از ادامه تخلف سرویس کاربر به صورت موقت قطع گردد. پس از تکمیل بررسی ها شرکت سرورها بسته به نوع تخلف مجاز به محدودسازی، تعلیق یا قطع سرویس خاطی خواهد بود همچنین شرکت سرورها در صورت لزوم حق پیگرد قانونی متخلف را نیز برای خود محفوظ می دارد. هر گونه عملی که در اینجا به آن اشاره نشده باشد ولی از نظر قوانین جاری کشور ایران خلاف باشد نیز تخلف از شرایط خدمات محسوب می گردد شرکت سرورها هیچگونه وجهی به کاربران متخلف از شرایط خدمات تحت هر عنوان مانند ادعای خسارت یا هزینه مدت باقیمانده سرویس پرداخت نخواهد نمود. همچنین کاربر متخلف مسئول جبران خسارت وارده به شرکت سرورها خواهد بود. سرویس های شرکت سرورها به همان شکلی هستند که ارائه می شوند و ما همیشه سعی در بالابردن کیفیت سرویس ها دی پی اس امکان قطع اریم اما هیچگونه ضمانت و گارانتی در مورد قطعی ، بی عیب بودن ، امنیت و... ارائه نمی دهیم تمامی ضمانت نامه های کتبی و یا شفاهی که توسظ کارمندان ، نمایندگان و سایرین ارائه می شوند هیچگونه اعتباری ندارند و شرکت هیچگونه خسارتی برای عملکرد سرویس خود به هر نحو نمی پردازد.

ب) مقررات عمومی

- شرایط غیر طبیعی و فورس ماژور :

شرکت سرورها هیچ گونه مسئولیتی در مقابل بلایای طبیعی ، جنگ ، آشوب اجتماعی ، اعتصاب ، محدودیت ها و تحریم های دولتی ، تثبیت نگه داشتن قیمت سرویس ها (چه برای مشترکین جدید و مشترکین سابق) ندارد و نخواهد داشت.

- مالکیت سرویس ها :

مالکیت قانونی سرویس ، شخص حقیقی و حقوقی است که در قسمت کاربران سایت شرکت سرویس ها تحت حساب کاربری آن شخص قرار دارد. مشترک باید موقع ثبت نام مشخصاتی که در پرتال کاربری ثبت می کند مطابق با اطلاعات واقعی کاربر باشد لذا ممکن هست جهت احراز هویت مشتری درخواست ارسال اسکن کارت خرید شده ( جهت جلوگیری از عدم دزدی بودن کارت پرداخت شده و مسائل امنیتی) کارت ملی و یا تایید از طرق شماره تماسی که در سایت درج شده نماییم ، در صورتیکه مشخصات درج شده با مشخصات واقعی کاربر منطبق نباشد و کاربر از ارسال موارد فوق امتناع کند سفارش لغو شده و مشتری به عنوان مشترک متقلب محسوب شده و هزنیه پرداختی در حساب کاربری بلوکه خواهد شد تا در صورت دریافت شکایت و یا مراجعه قانونی وجه به کاربر واقعی عودت داده شود .

- توهین به کارمندان و مسئولین و خدمات شرکت سرورها :

هر گونه توهین و بی احترامی  به سرویس ها ، خدمات ، مسئولین و کارمندان شرکت سرورها  از طریق  وسایل ارتباطی شرکت با کاربران اعم از سند های دیجیتالی ، ایمیل ، گفتگوی زنده و ارتباط های مخابراتی تلفن و فکس و حضوری یا انجمن ها به هر شکل ممنوع بوده و شرکت سرورها امکان قطع کامل سرویس و همچنین پیگیری از طریق مراجع قضایی را برای خود محفوظ نگاه خواهد داشت. بدیهی است شرکت سرورها با تمام وجود آماده پذیرفتن انتقادات سازنده شما کاربران محترم می باشد.- مهلت تست سرور :

به اطلاع کاربران محترم میرساند در صورت درخواست سرور جهت تست تنها 1 ساعت میباشد. 

 Friday, April 26, 2013

« برگشت

Powered by WHMCompleteSolution